If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Plex ve Zyxel

asercanbasakasercanbasak Posts: 1Members

Merhaba.

Zyxel NSA221 Nas sunucusunu kullanıyorum. Plexle tanışalı çok uzun zaman olmadı ama çok beğenerek pc de kullanıyorum. Bu uygulamayı Zyxel 'e de yüklemek istiyorum. Fakat konu hakkında hiç bir bilgim yok. Araştırdığım kadarıyla da hep yabancı kaynaklarda bu konu hakkında çözümler ve uygulamalar var. Konuya hakim olmadığım için tam olarak ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. O yüzden bu konuda Türkçe bir kaynak veya yol yordam gösterebilecek bu konuya hakim olan var mı? Zyxel'e Plex uygulamasını nasıl yükleyebiliriz? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. 

Saygılarmla...

Sign In or Register to comment.