If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Plex.app 0.9.0.21 nie chce sie urochamiac

CucooCucoo Posts: 5Members
Hallo,

mam Problem odinstalowalem wersje 0.8.5 i zainstalowalem nowa wersje 0.9.0.21 i tu mam duzy problem.

1. Jak startyje App jest migawka "Please wait a moment while the server starts for the first time" i zamika sie.
2. Po zainstolowalem ostani "Hot.fix" (Plex-Media-Server-2010-09-26)i wykonalem wymiane i dalej nie funkcjunuje.

Czy ktos moze mi pomoc

Dzienkuje z gory za informacje

Comments

• 314TeR314TeR Posts: 7Members
    Usuń plex i jego preferencje. Możesz użyć do tego np "AppCleaner" i spróbuj ponownie go wrzucić odpalić. Preferencje utworzone od zera powinny pomóc.
  • CucooCucoo Posts: 5Members
    Hallo Newbie,

akurat to zawsze wykonuje tym programem i juz to wykonajem trzy razy i nic.

Jak startuje Mac-a to pojawja sie obraz z informacja ze server probuje startowac "Please wait a moment while the server starts for the first time" i zamika.

Markus
  • velchinaskivelchinaski Posts: 11Members
    Ja mam jeszcze gorzej mam zainstalowany na Macbooku PMS i na AppleTV 2G wersje beta najnowsza i nie moge odpalic zadnego filmu z mjego macbooka muzyka tylko idzie i nic wiecej...ktos moze pomoc ?
Sign In or Register to comment.