Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Chrome nie widzi servera plex

djpablo211djpablo211 Members, Plex Pass Posts: 2 Plex Pass

Witam mam problem, na laptopie z przeglądarki nie mogę uruchomić PLEX cały czas piszę że nie ma serwera.
Muszę z paska na ikonce plex wcisnąc "Open Plex" dopiero wtedy ruszy. Dodatkowo nie mogę nic na kompie włączyć cały czas się kręci kółeczko i nic wiec, co ciekawe z telefonu wszystko działa.

Proszę o jakieś sugestie bo już nie mam pomysłów

Answers

 • patrick-irlpatrick-irl Members Posts: 96 ✭✭

  @djpablo211 Witaj, powiedz po pierwsze na czym masz uruchomiony PMS? Po drugie czy wpisujesz w przeglądarce dobry adres IP servera z plexem? Czy sprawdzałeś na innych przeglądarkach?

 • djpablo211djpablo211 Members, Plex Pass Posts: 2 Plex Pass

  Witam tak mam zainstalowany poprawnie PMS. Po kliknięci na ikonkę w koło zegara i uruchomienie plexa po wciśnięciu prawego guzika plex uruchamia się normalnie i działa normalnie do momentu włączenia filmu kółeczko się kręci cały czas ale film nie rusza. Dodatkowo pokazuje się komunikat "Plex nie był w stanie uzyskać uwierzytelniania twojego serwera. Wyloguj swój serwer i spróbuj ponownie". Interesuje mnie tylko chrome ze względu przesyłania obrazu na telewizor za pomocą chromecast

 • patrick-irlpatrick-irl Members Posts: 96 ✭✭

  @djpablo211 zadam pytanie jeszcze raz bo nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie:
  1. Na jakim systemie masz postawiony/zainstalowany PMS (windows/linux)?
  2. Na jakim sprzęcie masz zainstalowany PMS (server, komputer, nas itd)?
  3. Czy na innych przeglądarkach sprawdzałeś czy działa?
  Rozumiem ze chcesz aby działało głownie na chromie ale trzeba wykluczyć wiele czynników dlaczego akurat na chromie to nie działa. Daj znać i będziemy starać ci się pomóc.

Sign In or Register to comment.