If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Wolne działanie klienta plex na ps3

michalborowczykmichalborowczyk Posts: 30Members Plex Pass

Witam,
Serwer plex mam odpalony na QNAP TS-251 i wszystko śmiga pierwsza klasa. Aplikacje klienckie na urządzeniach mobilnych czy poprzez przeglądarkę działają płynnie.
Problem pojawia się z aplikacją kliencką zainstalowaną na konsoli ps3. Wszystko działa strasznie powoli. Wyświetlanie biblioteki multimediów to droga przez mękę. Czy istnieje jakiś sposób aby zoptymalizować aplikację/serwer tak aby działało to płynniej?
Dodatkowo mogę powiedzieć, że poprzez DLNA na ps3 działa wszystko bardzo płynnie, oczywiście nie ma okładek i tym podobnych informacji. Jednak po DLNA występuje problem z przewijaniem filmów. Po prostu przewijanie nie działa.

Czy ktoś spotkał się z tymi problemami i wie może jak je rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie : )

Tagged:
Sign In or Register to comment.