Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Wyswietlanie napisow

TomasLukasTomasLukas Members, Plex Pass Posts: 4 Plex Pass

OSX - po upgrade players i server die wyswietlaja die napisy - moan je wybrac z menu, wlasciwe set sa w folders - naps see die pojawiaja - dopiero po reczym wybraniu "wczytaj napisy" mozna je wyswietlic ... jakies pomysly, co sie zmienilo / jak naprawic ? Z gory dziekuje !

Answers

 • TomasLukasTomasLukas Members, Plex Pass Posts: 4 Plex Pass

  sorry za debilny autocorrect : OSX - po upgrade playera i servera nie wyswietlaja sie napisy - mozna je wybrac z menu, wlasciwe srt sa w katalogu - napisy sie nie pojawiaja - dopiero po reczym wybraniu "wczytaj napisy" mozna je wyswietlic ... jakies pomysly, co sie zmienilo / jak naprawic ? Z gory dziekuje !

 • patrick-irlpatrick-irl Members Posts: 96 ✭✭
  edited June 2016

  @Rudaa Na czym odtwarzasz filmy? Jaka wersja servera? U mnie na iphonie, ipadzie i przez www napisy sie wczytują automatycznie. Sprawdź może ustawienia servera i preferowane automatyczne wczytywanie napisów, aby był polski. Na tą chwile więcej nie mogę podpowiedzieć jeśli nie napiszesz więcej szczegółów.

  Ewentualnie udostępnij mi swoją bibliotekę z filmami i przetestuje u siebie czy twoje filmy wczytują się z napisami automatycznie. Jeśli chcesz wyślij zaproszenie na mój nick: patrick-irl

 • TomasLukasTomasLukas Members, Plex Pass Posts: 4 Plex Pass

  Plex media server na OSX 1.0.0.2261
  Odtwarzam tez na playerze maca plexo home theater 1.4.1

 • patrick-irlpatrick-irl Members Posts: 96 ✭✭

  @TomasLukas Próbowałeś odtwarzać przez inne playery np. www, ipad czy cos innego?
  Dwa jak wchodzisz przez www na serwer w katalog filmów, wybierasz film i czy napisy są podpisane język: polski czy nieznany ?

Sign In or Register to comment.