If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Wyswietlanie napisow

TomasLukasTomasLukas Posts: 4Members, Plex Pass Plex Pass

OSX - po upgrade players i server die wyswietlaja die napisy - moan je wybrac z menu, wlasciwe set sa w folders - naps see die pojawiaja - dopiero po reczym wybraniu "wczytaj napisy" mozna je wyswietlic ... jakies pomysly, co sie zmienilo / jak naprawic ? Z gory dziekuje !

Answers

• TomasLukasTomasLukas Posts: 4Members, Plex Pass Plex Pass

sorry za debilny autocorrect : OSX - po upgrade playera i servera nie wyswietlaja sie napisy - mozna je wybrac z menu, wlasciwe srt sa w katalogu - napisy sie nie pojawiaja - dopiero po reczym wybraniu "wczytaj napisy" mozna je wyswietlic ... jakies pomysly, co sie zmienilo / jak naprawic ? Z gory dziekuje !

• patrick-irlpatrick-irl Posts: 119Members ✭✭
    edited June 2016

@Rudaa Na czym odtwarzasz filmy? Jaka wersja servera? U mnie na iphonie, ipadzie i przez www napisy sie wczytują automatycznie. Sprawdź może ustawienia servera i preferowane automatyczne wczytywanie napisów, aby był polski. Na tą chwile więcej nie mogę podpowiedzieć jeśli nie napiszesz więcej szczegółów.

Ewentualnie udostępnij mi swoją bibliotekę z filmami i przetestuje u siebie czy twoje filmy wczytują się z napisami automatycznie. Jeśli chcesz wyślij zaproszenie na mój nick: patrick-irl

My Server: Dell power edge t310
    na sprzedaż: forums.plex.tv/discussion/278140/server-dell-t310-na-sprzedaz#latest
    procek: Intel(R) Xeon(R) CPU X3440 @ 2.53GHz
    płyta: Dell 02P9X9
    ram: 8GB (max 32Gb)
    system linux Ubuntu Server 14.04.3 LTS
    Net 360/36Mb
    Plex zawsze uaktualniony do najnowszej wersji :)
    ehomeserver.net

• TomasLukasTomasLukas Posts: 4Members, Plex Pass Plex Pass

Plex media server na OSX 1.0.0.2261
    Odtwarzam tez na playerze maca plexo home theater 1.4.1

• patrick-irlpatrick-irl Posts: 119Members ✭✭

@TomasLukas Próbowałeś odtwarzać przez inne playery np. www, ipad czy cos innego?
    Dwa jak wchodzisz przez www na serwer w katalog filmów, wybierasz film i czy napisy są podpisane język: polski czy nieznany ?

My Server: Dell power edge t310
    na sprzedaż: forums.plex.tv/discussion/278140/server-dell-t310-na-sprzedaz#latest
    procek: Intel(R) Xeon(R) CPU X3440 @ 2.53GHz
    płyta: Dell 02P9X9
    ram: 8GB (max 32Gb)
    system linux Ubuntu Server 14.04.3 LTS
    Net 360/36Mb
    Plex zawsze uaktualniony do najnowszej wersji :)
    ehomeserver.net

Sign In or Register to comment.