If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Plex czy to jest legalne?

patrick-irlpatrick-irl Posts: 141Members, Plex Pass Plex Pass

Witam, chciałem zapytać na ile legalnie jest udostępnianie swojej biblioteki innym ludziom "znajomym" czy rodzinie? Czy dzielenie się mediami po przez plex-a nie narażamy się organom ścigania? Jeśli ktoś ma jakąś wiedze na ten temat i chce się podzielić z innymi czekam na posty. Pytam bo takiego tematu nie było a jestem ciekawy jak to wygląda od strony prawnej. Dzięki za odp.

My Server: Dell power edge t310
na sprzedaż: forums.plex.tv/discussion/278140/server-dell-t310-na-sprzedaz#latest
procek: Intel(R) Xeon(R) CPU X3440 @ 2.53GHz
płyta: Dell 02P9X9
ram: 8GB (max 32Gb)
system linux Ubuntu Server 14.04.3 LTS
Net 360/36Mb
Plex zawsze uaktualniony do najnowszej wersji :)
ehomeserver.net

Comments

• Harry_HHarry_H Posts: 3Members

Witam, też jestem ciekawy jak to wygląda w kwestii prawnej

• genosajdgenosajd Posts: 108Members, Plex Pass Plex Pass

dzielić sie możesz tylko tym, co sam stworzyłeś lub masz do tego prawa ot tak to wygląda

@genosajd said:
    dzielić sie możesz tylko tym, co sam stworzyłeś lub masz do tego prawa ot tak to wygląda

To rozumiem, a jeszcze taka kwestia to czy można bez mojego zaproszenia zobaczyć zawartość mojej biblioteki, bądź czy ISP może w jakikolwiek sposób rozpoznać co ogląda w danym momencie użytkownik?

• mbalsammbalsam Posts: 59Members, Plex Pass Plex Pass

Certyfikat SSL to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny bądź domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji.

• genosajdgenosajd Posts: 108Members, Plex Pass Plex Pass

@Harry_H said:

@genosajd said:

To rozumiem, a jeszcze taka kwestia to czy można bez mojego zaproszenia zobaczyć zawartość mojej biblioteki, bądź czy ISP może w jakikolwiek sposób rozpoznać co ogląda w danym momencie użytkownik?

do plexa nie ma dostępu nikt, chyba ze dostęp udostępni sama firma plex (bo wydaje mi sie ze jest taka mozliwosc), podejrzeć faktycznie jest taka mozliwosc podsłuchu ale to nie takie proste i jesli ma nie byc mozliwosci podsłuchu to SSL dobra rzecz

najlepiej jest udostepniac tylko zaufanym osobom swoje treści tak mi sie wydaje

Już plex chodzi za reverse proxy dzięki za pomoc

Sign In or Register to comment.