If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Plex Media Server bulunamıyor?

BodrumbitezBodrumbitez Posts: 3Members, Plex Pass Plex Pass

Yeni versiyon yükledikten sonra hesabım duruyor ancak Plex Media server mevcut değil yazıyor güncel sürümü kullanın diyor son sürümü yükledim başıma bu geldi Plex Media Serverim uçtu bağlantı kurulamıyor diyor??
Acaba sisitemde bir sorunmu oldu? Neden Plex Media Server ıma erişemiyorum kütüphane yok yeni kütüpane bile kuramıyorsun???
Acil yardım ne yapmam gerekiyor şimdiden yardım edecek olan arkadaşlara teşekkür ederim

Comments

 • emreunalemreunal Posts: 87Members, Plex Pass Plex Pass

  Sorunu biraz daha ayrintili aciklayabilir misiniz?

  PMS kurulu olan isletim sisteminiz nedir?
  PMS lokal mi yoksa remote baglanti mi yapmaya calisiyorsunuz?
  Eger pms kurulu olan cihazdan degilde remote yada lokal olarak baska bir cihazdan plexe erismeye calisiyorsaniz, bu cihaz nedir?

 • BodrumbitezBodrumbitez Posts: 3Members, Plex Pass Plex Pass

  Uzaktan erişim de hata veriyor sistemim windows 10 portlqrlq igili bir sorunmu yoksa antivirus den dolayımı yapıyor anlamadım bu arada Plex aboneliğim var

Sign In or Register to comment.