Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Klasördeki filmler LG smart tv de görünmüyor (20 adet olan film)

hadi brehadi bre Posts: 3Members

Selam,
Daha önce LG 47l660S smart tv den izlediğim filmler, plex güncellemesinden sonra izlemek istediğim de ''dosya boş'' diye filmeri listelemiyor. PC de open plex tıklıyorum ve http://127.0.0.1:32400/web/index.html de bütün filmler kütüphane de listeleniyor ve güncellediyorum, smart tv de bunlar yok.
Plexi kaldırdım eski sürümü kurdum yine aynı, yeni sürümü kurdum yine aynı. windows 7 home basic sistem geri yükleme yaptım değişen bir şey yok.
Dosyaların ismini değiştirdim ve tekrar paylaşıma açtım yine de sorunu çözemedim. Dosya nasıl paylaşıma açılır kısaca açıklarsanız o da faydalı olur. Lütfen yardım!

plex sürüm:
Plex Media Server for Windows -Version 1.0.0.2261-a17e99e.
Plex Media Server for Windows -Version -1.1.3.2700-6f64a8d-en-US

Comments

• ode1299ode1299 Posts: 2Members

Web tarayıcınızda Plex/Ayarlar/Ağ kısmına gelip "List of IP addresses and networks that are allowed without auth" bölümüne TV'nizin IP adresini girin. IP adresini modem arayüzünden alabilirsiniz. Fakat zamanla bu da çözüm olmazsa şu şekilde tüm ağ aralığını ekleyebilirsiniz: 10.10.10.0/255.255.255.0

• hadi brehadi bre Posts: 3Members

Teşekkürler dostum, çok işimize yaradı....

Sign In or Register to comment.