Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Dysk sieciowy jako biblioteka

krzysztof_302krzysztof_302 Posts: 24Members ✭✭

witam forumowiczów,

Mam pytanie związane z Plexem i dodawaniem bibliotek do zaczytywania multimediów.
Jeżeli było to na forum to przepraszam za spam, ale nic specjalnego nie znalazłem.

Pytanie za 100 punktów - czy istnieje możliwość dodawania do plexa bibliotek, które nie znajdują się na komputerze/serwerze na którym został zainstalowany serwer Plex'a? Mam zasoby, które trzymam na dysku sieciowym w lokalnej sieci domowej. Czy Plex pozwala na takie działanie.

pozdrawiam
Krzysiek

Answers

• mbalsammbalsam Posts: 45Members, Plex Pass Plex Pass

Raczej nie pozwala.Mozna spróbować.mapowac dysk twardy tam.gdzie jest plex może się uda .

• patrick-irlpatrick-irl Posts: 90Members ✭✭

Moim zdaniem jeśli zmapujesz dysk sieciowy do serwera/komputera to bez problemu będziesz mógł go dodać do swojej biblioteki, nie testowałem ale nie powinno być z tym problemu. Daj znać czy załatwiłeś problem i w jaki sposób.

• krzysztof_302krzysztof_302 Posts: 24Members ✭✭

witam, przepraszam, że teraz odpisuję, ale wyszło mi kilka rzeczy ważniejszych.

Sprawdzę to z mapowaniem i dam znać. Bardzo Wam dziękuję za podpowiedzi.

• krzysztof_302krzysztof_302 Posts: 24Members ✭✭

witam, mapowanie dysku z sieciowego sprawdziło się idealnie. Pięknie zaciągnęło filmy/bajki do biblioteki.

Dzięki za pomoc

• mbalsammbalsam Posts: 45Members, Plex Pass Plex Pass

Moje ustawienia wyglądają w taki sposób i chodzi idealnie

Sign In or Register to comment.