Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Najnowszy PLEX MEDIA SERWER 1.3.3.3148 i TV LG 47LM670S-ZA - brak połączenia z serwerem

Marki12Marki12 Posts: 3Members

Witam,
Ples Media Serwer jak dotąd działał bez zarzutu. Po zaktualizowaniu do najnowszej wersji jak w temacie nie można podłączyć się przez TV do zawartości Plex, wyświetla się błąd: Brak pliku. Nie widać folderów, żadnej zawartości. Co więcej pomimo dodania do katalogu na serwerze nowych materiałów i wybraniu Aktualizuj biblioteki nie dodaje nowych treści.

Answers

• Marki12Marki12 Posts: 3Members

Nie dodałem zapytania: czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i zna jakieś lekarstwo ???

• mbalsammbalsam Posts: 45Members, Plex Pass Plex Pass

Miałem to samo w aplikacji xplay także jedyne mi przychodzi na myśl to że się wyloguj zaloguj do plexa(choć mi to nie pomogło) to potem zresetowałem tv do ustawień fabrycznych wraz z wylogowaniem się tv konta lg potem na nowo i poszło .Ale to tyko moje spostrzeżenie po prostu się udało ale dokładnie może być u ciebie to samo albo i inne rozwiązanie którego nie znam warto spróbować jak co napisz czy się udało lub jak inaczej sobie poradziłeś.

• Marki12Marki12 Posts: 3Members

Niestety nie pomogło! Zainstalowałem starszą wersje Plex 0.9.11.16 i na razie działa.

Co ciekawe zaopatrzyłem się w nową zabawke Seagate Personal Cloud - taki twardziel z serwerem coś jak NAS ale prostsze w obsłudze, jest możliwość zainstalowania Plex Media na tym urządzeniu ale w tym przypadku nie działa żadna wersja, ani starsza ani nowsza, po kliknięciu na TV w ikone Plex pojawia się komunikat Brak pliku i nie widać żadnej zawartości.

Sign In or Register to comment.