If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Vestel UB9300 televizyonda Plex 3B altyazı sorunu

Levent YUKSELLevent YUKSEL Posts: 2Members

Dün 55UB9300 kodlu Vestel televizyonu aldım. Televizyon 3B özelliğine sahip (test ettim) ancak Plex ile bazı problemleri var. 3B bir belgesel izlemek için belgeseli indirdim (1080p 3B) ayrıca Türkçe altyazı eklemeye çalışıyorum ancak başaramadım. İki dosyada aynı isimde (isim.mp4 isim.srt) ancak sbs (yan yana) 3b modunu açtığımda televizyon film yerine garip renkler göstermeye başlıyor (filmin sesi var), altyazıyı oynatıcıdan (opera tv plex uygulaması) kapattığımda film düzgün görüntülenmeye başlıyor. Ayrıca altyazıyı 3B yapmak için bazı uygulamalar (3b subtitler gibi) ve bazı siteler (subtitle3d.com) kullandım ancak yine aynı problemle karşı karşıyayım. Bu sorunu nasıl çözerim ?

Answers

• Levent YUKSELLevent YUKSEL Posts: 2Members

@Levent YUKSEL said:
    İki dosyada aynı isimde (isim.mp4 isim.srt) ancak sbs (yan yana) 3b modunu açtığımda televizyon film yerine garip renkler göstermeye başlıyor (filmin sesi var)

Belirtmeyi unutmuşum dosyaları biz USB cihaza taşıyıp dahili oynatıcı üzerinden oynattığımda herhangi bir problem yok. Ancak ben içeriği indirmeye başlayıp bilgisayarı bırakmayı istiyorum (dosyayı direkt olarak plex sunucusunda belirttiğim yere indirerek) böylece tek tuşla televizyondan erişebileyim.

Sign In or Register to comment.