Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Plex for KODI tylko płatna subskrycja?!

ralfik84ralfik84 Members, Plex Pass Posts: 6 Plex Pass

Witam.Posiadam Tv box (wersja android 6) a na niej cukiereczki tj plex, kodi, netlfix itp.Do oglądania używam Kodi z wtyczką PLEX. Jak dla mnie najlepsze połączanie funkcjonalności z estetyką. Jakiś czas temu postanowiłem zrobić porządek z box-em i wrócić do ustawień fabrycznych . Jak się później okazało przy próbie sparowaniu dodatku PLEX dla KOdi wyskoczył mi taki komunikat
"The Plex add-on is currently only available for Plex Pass subscribes.
We're working hard to make it available to everyone soon!
Don't want wait? Subscribe today! "

Śmierdzi mi to zagrywką marketingową .Zaznaczam że wcześniej dodatek był darmowy i nie było żadnego problemu.Ktoś może się orientuje o co im chodzi? czekać aż udostępnia wersje free czy płacić ? aczkolwiek nie uśmiecha mi się płacić za funkcje których nie będę używał..

Answers

• obelixusplobelixuspl Members Posts: 1

To są dwa różne dodatki. Oficjalny jest dostępny na razie wprowadzony jako funkcja do subskrypcji a ty zapewne używałeś PLEX XBMC

Sign In or Register to comment.