If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Obraz z kamery ip w plex

genosajdgenosajd Posts: 88Members, Plex Pass Plex Pass

Mam kamerke ip i chcialbym ogladac z niej obraz w plexie macie jakies pomysly?

Comments

• patrick-irlpatrick-irl Posts: 119Members ✭✭

To zależy jak to widzisz, np ja proponuje tak aby obraz z kamery nagrywał się na serverze plexa do jakiegoś konkretnego katalogu i mógł byś oglądać nagrania prosto z kam. Moje kamery IP dzielą nagrania na mniejsze pliki i mogę je podglądać. Nie jest to live ale obraz nagrany powiedzmy parę minut wcześniej... Live używam apki w tel.
    Czy się da podglądać live, nie mam pojęcia. Trzeba by jakiś ad-ons napisać - kanał specjalny do tego coś jak apka w tel...

My Server: Dell power edge t310
    na sprzedaż: forums.plex.tv/discussion/278140/server-dell-t310-na-sprzedaz#latest
    procek: Intel(R) Xeon(R) CPU X3440 @ 2.53GHz
    płyta: Dell 02P9X9
    ram: 8GB (max 32Gb)
    system linux Ubuntu Server 14.04.3 LTS
    Net 360/36Mb
    Plex zawsze uaktualniony do najnowszej wersji :)
    ehomeserver.net

• genosajdgenosajd Posts: 88Members, Plex Pass Plex Pass

Jakis plex channel

Sign In or Register to comment.