If you have not already, we suggest setting your Plex username to something else rather than email which is displayed on your posts in forum. You can change the username at https://app.plex.tv/desktop#!/account
Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Instalacja wtyczek

MutineerMutineer Posts: 2Members
Witam. Posiadam LG z Smart TV oraz na nebooku zainstalowaną aplikację Plex Media Server. Pobrałem niedawno pewien plugin "nazwa.plexapp" i nie wiem jak go dodać do programu. Wiem, że istnieje katalog: "C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Plex Media Server\Plug-ins" jednak gdy skopiuj tam wtyczkę nic się nie dzieje. Pomocy :(

Comments

• IrekIrek Posts: 5Members
    Preferences, Agents chyba tutaj powinien się pojawić?
    Zobacz czy jest zaznaczony.
  • kapeerkapeer Posts: 99Members ✭✭
    Mutineer wrote on January 14 2012, 10:20 PM: »

Witam. Posiadam LG z Smart TV oraz na nebooku zainstalowaną aplikację Plex Media Server. Pobrałem niedawno pewien plugin "nazwa.plexapp" i nie wiem jak go dodać do programu. Wiem, że istnieje katalog: "C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Plex Media Server\Plug-ins" jednak gdy skopiuj tam wtyczkę nic się nie dzieje. Pomocy sad.gif

Jeżeli wtyczka się nie ładuje, to możliwe że jest niekompatybilna. Po pierwsze sprawdź Settings -> Channels, zaznacz 'Disable capability checking'. Jeżeli to nie pomoże, sprawdź czy pojawił się log o nazwie wtyczki w 'C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Plex Media Server\Logs\' i podrzędnych katalogach. Sprawdź czy wystąpiły jakieś błędy, jak coś spostuj tutaj, może ktoś coś z tego zrozumie.
Sign In or Register to comment.