Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

polska telewizja

r.gnutek@gmail.comr.gnutek@gmail.com Members, Plex Pass Posts: 1
Czy ktos die jak napisac wtyczke do Plexa, ktora umozliwialaby odtwarzanie telewizji polskiej z www.weeb.tv? Jest cos takiego w XBMC ale chodzi slabo.
«13456

Comments

• kapeerkapeer Members Posts: 97 ✭✭
    Nie ekscytuj się, ale pracuję nad tym ;) dam znać, jeśli cokolwiek mi wyjdzie

Prace nad wtyczką trwają pełną parą. Niestety narazie działa tylko na Windowsie i Mac'u. Oglądanie w przeglądarce, czy na Androidzie jak narazie jest nie możliwe... aczkolwiek, widziałem informacje na stronie WeebTV o "pewnych" zmianach. Miejmy nadzieję, że będą dotyczyć one zmiane protokołu do streamowania z RTMP na HTTP, wtedy wtyczka będzie działać na każdym kliencie.

Odezwe się za jakiś czas, jak troszeczkę tą wtyczkę dopracuję B)
    Będą potrzebni testerzy :)

• dex69dex69 Members, Plex Pass Posts: 1 Plex Pass
    edited April 2013

Witam wszystkich!

Cieszę się że znalazłem to forum. Od jakiegoś czasu korzystam z Plexa na wielu urządzeniach domowych i bardzo brakuje mi wtyczki Telewizja Polska w Plex na moim serwerze Synology DS413j. Nie umiem programować więc nie mam możliwości zrobienia wtyczki Telewizja Polska (w Plex serwer to chyba się nazywa kanał). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł taką wtyczkę zrobić. Ze swej strony mogę jedynie zaoferować jakąś dotację na ten cel. Jeśli taka inicjatywa będzie to proszę dać mi znać.

Pozdrawiam!

dex69 wrote on April 7 2013, 9:51 PM: »

Witam wszystkich!

Cieszę się że znalazłem to forum. Od jakiegoś czasu korzystam z Plexa na wielu urządzeniach domowych i bardzo brakuje mi wtyczki Telewizja Polska w Plex na moim serwerze Synology DS413j. Nie umiem programować więc nie mam możliwości zrobienia wtyczki Telewizja Polska (w Plex serwer to chyba się nazywa kanał). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł taką wtyczkę zrobić. Ze swej strony mogę jedynie zaoferować jakąś dotację na ten cel. Jeśli taka inicjatywa będzie to proszę dać mi znać.

Pozdrawiam!

Z tego co pamiętam, wtyczka Polska Telewizja była dość rozbudowana: WeebTV, WłączTV i kilka kanałów VOD... Nie wiem czy to będzie możliwe (bez pomocy).

Ostatnio trafiłen na servis serialnet.pl. Jeśli dobrze pójdzie, to może uda mi się zrobić wtyczkę do tego, eventualnie IPLA + TVNPlayer.

Jak narazie nie udało mi się skończyć pierwszej, więc może to trochę potrwać...

edited October 2013

UWAGA!!!

Pierwsza testowa wersja wtyczki Serialnet do PLEX dostępna pod adresem: https://drive.google.com/folderview?id=0B_-eJM8wKd6Ra2NGSUlDMUM4aEE&usp=sharing

Odrazu uprzedzam że nie wszystko działa. Zanim jednak ktoś mi zacznie narzekać że nie działa ten czy tamten serial, radzę najpierw sprawdzić czy wogóle działa na stronie serialnet...

Wystarczy rozpakować i wrzucić do folderu z wtyczkami. W razie problemów prosze o kontakt z opisem + logami.

Enjoy ;)

• robert-kondrat@live.co.ukrobert-kondrat@live.co.uk Members Posts: 10 ✭✭

Witam,

Zaczalem uzywac twojej wtyczki, tak jak mowiles to i tamto jeszcze nie dokonca dziala ale jak na poczatek to i tak jest dobrze. Powiedz mi jedno, bedziesz probowal integrowac jakies linki do live TV polskiej we wtyczce ? 

Pozdrawiam serdecznie i dzieki wielkie :)

• tarneckitarnecki Members, Plex Pass Posts: 78 Plex Pass
    edited January 2014
    kapeer wrote on October 14 2013, 6:06 PM: »

UWAGA!!!

Pierwsza testowa wersja wtyczki Serialnet do PLEX dostępna pod adresem: https://drive.google.com/folderview?id=0B_-eJM8wKd6Ra2NGSUlDMUM4aEE&usp=sharing

Odrazu uprzedzam że nie wszystko działa. Zanim jednak ktoś mi zacznie narzekać że nie działa ten czy tamten serial, radzę najpierw sprawdzić czy wogóle działa na stronie serialnet...

Wystarczy rozpakować i wrzucić do folderu z wtyczkami. W razie problemów prosze o kontakt z opisem + logami.

Enjoy ;)

witam,

plik sciagniety, folder przeniesiony do plugins 

czy jeszcze cos musze zrobic?

wcale nie widze tej wtyczki na serwerze i na podlaczonych urzadzeniach :(

(wlaczylem opcje Disable capability checking i zrestartowalem serwer)

z gory dzieki za pomoc

ps. w podpisie masz WeebTV for PLEX: WIP

co to oznacza? ludzie z plexpass moge zainstalowac weebtv na plexa?

• rafal2006rafal2006 Members Posts: 2 ✭✭

WIP -work in progress 

edited February 2014

@rafal2006 - jeśli nie widzisz wtyczki spróbuj zrestartować PMS (jeszcze raz). jak to nie pomoże, wyślij mi logi. tak wg, to serwer masz na Linuxie czy Windowsie?

Tak pracowałem nad wtyczką do WeebTV, ale prace zawiesiłem z różnych powodów, między innymi braku wsparcia dla RTMP dla streamów live. Jak doprowadzę Serialnet to stanu użyteczności, może ruszę coś z WeebTV. I nie, wtyczka będzie dostępna dla wszystkich, nie tylko dla osiadaczy PlexPass.

Uwaga, nowa wersja wtyczki!

Zmodernizowałem wtyczke o opcję pobrania informacji o serialu z thetvdb.com. Oczywiście nie wszystkie seriale będą działały - głównie ze względu na różnice między katalogowaniem sezonów, przez co nie zawsze plex znajdzie właściwy opis.

Zmieniłem też sposób w jaki wyświetlane są odcinki, to jest standardowo pokażą się 5 najnowszych odcinków z sezonu, reszta zostanie pogrupowana (też po 5). Liczbę odcinków na grupę można zmienić w ustawieniach. Im mniej, tym szybciej ściągną się informacje na temat video.

Zapraszam do testowania.

Wtyczka do pobrania z linku w podpisie.

Pozdro!

robert-kondrat@live.co.uk wrote on December 23 2013, 9:37 PM: »

Powiedz mi jedno, bedziesz probowal integrowac jakies linki do live TV polskiej we wtyczce ? 

Live TV serwisu WeebTV będą w osobnej wtyczce (o ile poprawne wsparcie dla streamów RTMP będzie dodane przez deweloperów)

Wtyczka WeebTV dostępna pod adresem: https://drive.google.com/folderview?id=0B_-eJM8wKd6RYTB4bFRhTm5GQ1k&usp=sharing

Działać będzie tylko w PMC/PHT na Windowsie i Mac. NIE DZIAŁA w Web Player, Android Client (i prawdopodobnie na żadnym TV)

• k0zi0lk0zi0l Members Posts: 3 Plex Pass

Hej, 

Mistrzostwo swiata! Weeb tv dziala swietnie w PHT. Czy jest jakis sposob zeby dzialalo na ROKU 3? Czy nie powinno byc tak, ze PMS przetranskoduje RTMP na format ktory odczyta ROKU?

Nie laduje listy serialow ani wyszukiwarka nie dziala w drugim plug-in. Po prostu wyskakuje blad. Pewnie to cos do naprawienia, nie wiem.

Tak czy siak gratuluje umiejetnosci! Pieknie to wyglada jak na razie.

k0zi0l wrote on February 5 2014, 7:02 PM: »

Czy jest jakis sposob zeby dzialalo na ROKU 3? Czy nie powinno byc tak, ze PMS przetranskoduje RTMP na format ktory odczyta ROKU?

Plex ma problem z transkodowaniem live streamów, dlatego w PHT działa, a w Web Client, na androidzie czy na przykład na ROKU może nie działać. Nie jedna osoba pytała o to deweloperów plexa ale jak na razie odpowiadali tylko że taka funkcja jest do dodania w planach.

Wiem, irytujące... sam z chęcią odesłałbym XBMC do lamusa i używałbym tylko PLEXa, ale nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać...

k0zi0l wrote on February 5 2014, 7:02 PM: »

Nie laduje listy serialow ani wyszukiwarka nie dziala w drugim plug-in. Po prostu wyskakuje blad. Pewnie to cos do naprawienia, nie wiem.

Strona Serialnet nie jest zbyt stabilna, zwłaszcza wieczorem. Prawdopodobnie strona była właśnie niedostępna.

We wtyczce brakuje też obsługi wyjątków gdy dana strona jest nieosiągalna. Odpowiednie powiadomienia dodam z czasem (jak będę miał chwilę).

Jest też problem przy wyszukiwaniu serialu - jeśli nie znaleziono serialu, zamiast powiadomienia otrzymasz bląd... możliwe że naprawię to w pierwszej kolejności.

Dla pewności wyślij mi swoje logi z folderu {PMS}/Logs/PMS Plugin Logs o nazwie com.plexapp.plugins.serialnet.log

• k0zi0lk0zi0l Members Posts: 3 Plex Pass
    kapeer wrote on February 6 2014, 11:28 AM: »

Plex ma problem z transkodowaniem live streamów, dlatego w PHT działa, a w Web Client, na androidzie czy na przykład na ROKU może nie działać. Nie jedna osoba pytała o to deweloperów plexa ale jak na razie odpowiadali tylko że taka funkcja jest do dodania w planach.

Wiem, irytujące... sam z chęcią odesłałbym XBMC do lamusa i używałbym tylko PLEXa, ale nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać...

Kurcze, szkoda idealnie by bylo po prostu puscic sobie polska TV ot tak o. Mam nadzieje ze to poprawia szybko.

kapeer wrote on February 6 2014, 11:28 AM: »

Dla pewności wyślij mi swoje logi z folderu {PMS}/Logs/PMS Plugin Logs o nazwie com.plexapp.plugins.serialnet.log

Sprawdzilem, dzisiaj juz dzialalo. Przynajmniej czas honoru. :) Na wszelki wypadek dolaczam te logi.

Dzieki za odpowiedz i powodzenia! Jakby trzeba bylo cos przetestowac to wrzucaj na forum, bede sledzic. Sam zaczalem czytac ten poradnik pisania addonow do plexa ale nie ogarniam kompletnie :)

dzięki za logi. Tak jak podejrzewałem, problem z otworzeniem strony:

2014-02-06 23:00:23,289 (105c) :  CRITICAL (core:561) - Exception when calling function 'MediaObjectsForURL' (most recent call last):

timeout: timed out

Tak jak wspomniałem, to następna część którą muszę poprawić.

Napewno dam znać jak wrzucę nową wersję :)

Nowa wersja dostępna.

- Trochę lepsza obsługa wyjątków

- Trochę zgrabniejsze przypisywanie opisów odcinków z thetvdb.com

- Menu także w wersji polskiej

Wiecie co robić, w razie czego proszę o logi...

• ku200ku200 Members, Plex Pass Posts: 1 Plex Pass

Wiekie dzięki. WeebTV na PHT działa. Na ATV+PlexConnect nie ale jak rozumiem to wymaga transcodingu.

ku200 wrote on February 26 2014, 10:03 PM: »

Wiekie dzięki. WeebTV na PHT działa. Na ATV+PlexConnect nie ale jak rozumiem to wymaga transcodingu.

Zgadza się!

• rafal2006rafal2006 Members Posts: 2 ✭✭

jest jakas szansa na polsky tv. wtyczke .nie chce wydawac 130$ na nastepna box a na google tv nie dziala

rafal2006 wrote on March 8 2014, 1:15 AM: »

jest jakas szansa na polsky tv. wtyczke .nie chce wydawac 130$ na nastepna box a na google tv nie dziala

jakbyś przeczytał wyżej, to byś wiedział że jest... tylko zależy od deweloperów, kiedy wezmą się za wsparcie dla RTMP dla wszystkich klientów

«13456
Sign In or Register to comment.