Welcome to our forums! Please take a few moments to read through our Community Guidelines (also conveniently linked in the header at the top of each page). There, you'll find guidelines on conduct, tips on getting the help you may be searching for, and more!

Altyazı boyutu

istemsizistemsiz Members, Plex Pass Posts: 4

Altyazıların boyutlarını ne yaptımsa yükseltemedim , ayarlarından "Çok büyük" seçmeme rağmen yinede ufacık görünüyorlar. Yokmu bi yolu bu altyazıların boyutunu yükseltmenin, altyazı dosyalarına bulaşmadan tabi ki.

Comments

• emreunalemreunal Members, Plex Pass Posts: 59 Plex Pass

Kullandiginiz ortam hakkinda biraz daha bilgi verebilir misiniz? (server, plex app, os vb.)

• istemsizistemsiz Members, Plex Pass Posts: 4

server pcye kurulu altyazı boyutundan memnun olmadığım platform android plex app. tablette yada cepte o kadar sorun değil lakin tvde izlediğimde altyazı boyutu küçük kalıyor , ayarı çok büyük olmasına rağmen.

• gunhangunhan Members, Plex Pass Posts: 1

ben lg 2014 smart tv'de altyazı boyutu sorunu yaşıyorum. başta hd olmayan filmlerde var sandım fakat 1080p filmlerde de altyazı boyutu çok küçük. tv ayarlarında altyazı boyutu hakkında bir seçenek bulamıyorum. bunu halledebilen var mı acaba?

Sign In or Register to comment.