Plex Pass za darmo na 3 miesiące

Witam,

jeśli ktoś z zebranych chciałby potestować sobie swoje konto Plex z opcją Plex Pass to podając kod promocyjny "ByteMyBits" może tego dokonać ;)

PS. Pamiętać należy żeby po tym okresie anulować tą subskrypcję bo przejdzie ona na wersję płatną.

siemka a gdzie ten kod promocyjny należny wpisać? bo ja chętnie bym wypróbował ;)

Przykro mi, ale z tego co czytam to ten kod nie jest już aktywny. Mnie się udało i właśnie testuję...

Może jeszcze komuś się to udało. Jeśli tak to niech o tym napisze.

U mnie zadziałało. Musiałem wybrać subskrypcję płatną (wybrałem opcję opłaty za jeden miesiąc), podałem dane karty i wtedy pojawiało się również okno do wpisania kodu promocyjnego. Z karty nic nie pobrało, a pass został przyznany bezpłatnie na 3 kolejne miesiące :)
Bardzo dziękuję za taką możliwość :)

@michalborowczyk ale gdzie to dokładnie wpisałeś? albo kiedy? ja wpisuje w miejscu "Do you have a discount code?" klikam Apply i odpowiedz mam:
Code not valid.
A jak podaje dane płatności klikam next, potem wybieram kraj pobytu klikam next i ostatnia strona "Subscribe" czyli akceptacja bez kodu... :/

@patrick-irl tak jak pisałeś ten kod wpisywałem w polu "Do you have a discount code?" i po kliknięciu Apply dostałem informację zwrotną o przyznaniu trzymiesięcznego okresu bezpłatnego. Poniżej podałem dane karty i przeszedłem do podsumowania.

No to się po prostu spóźniłem bo kod już nie działa. Next time...

przydalaby sie jakaj znizka na lifetime

@genosajd dzis dostalem emial z obnizka za lifetime dostales tez ? jak nie to moge ci odstapic... :)

@patrick-irl said:
@genosajd dzis dostalem emial z obnizka za lifetime dostales tez ? jak nie to moge ci odstapic... :)

Ja aktualnie jestem podczas czasu promocyjnego. Jeśli kolega @genosajd się nie odezwie to z chęcią wykorzystałem tą zniżkę. Pozdrawiam serdecznie :)

@patrick-irl said:

również chętnie skorzystałbym z rabatu na lifetime. Jeżeli nadal posiadasz kod to będę dożywotnio wdzięczny za udostępnienie :)

Chłopaki bo dostałem kilka wiadomości od Was, kod jest raczej jednorazowy i tylko i wyłącznie dla nowych subskrybentów (mianowicie dla tego kto jeszcze nie posiada Plex Pass) wiec niestety @michalborowczyk i @genosajd odpadają.
@szparag powiedz czy już korzystałeś wcześniej z plexpass?
Cena jaką mi zaproponowano to $74.99*! (połowa ceny) gdzie * to:
Price in USD. Exact pricing in other currencies may vary. **Only valid for new subscriptions.*
Kod ważny do: This exclusive discount on a lifetime Plex Pass is available now through 11:59 PM PT on Saturday, September 30, 2017 - więc najpóźniej do jutro komuś dam.

nie, nie korzystałem do tej pory z Plex Passa, więc byłbym nowym :)

Za 74,99 z przyjemnością bym łyknął Plexa w wersji premium!

Tylko że ja już konto mam?!

A teraz rozumiem również nie miałem do tej pory PlexPass. Więc jak by istniała możliwość z chęcią z niej bym skorzystał.

Z racji tego, że szparag był pierwszy jako świeży bez plexpass on dostał kod.

Dziękuję za post.

Może następnym razem mi się uda =].

Dziękuję @patrick-irl za działający kod.
Zakup przebiegł pomyślnie w cenie 74.99$.

Kurcze jak by ktoś jeszcze taki kod miał to stawiam piwo =].

@FloydKulis Cierpliwości ja już miałem taki kod 2-3 razy... więc i tobie wyślą.