Server Dell T310 na sprzedaż

Witam wszystkich, będę wymieniał swój server na coś z wyższej półki, wiec mój obecny serwer wystawiam na sprzedaż, jeśli będzie ktoś zainteresowany proszę o kontakt. Serwer zakupiłem w marcu 2015 od tamtej pory działa bez awaryjnie do dziś. Stan bardzo dobry. Wszystko sprawne 100% i gotowe do użytku.
Linux śmiga na nim aż miło :wink: Plex bez żadnych problemów od dnia uruchomienia, w wew. sieci i na zew., używam go też jako server FTP czy www itp.
Spec:
**Serwer Dell PowerEdge T310 w obudowie typu tower wersja obudowy na 4 dyski wewnętrzne 3.5" + 2 sloty na DVD (ja włożyłem dodatkowy dysk)
PROCESOR: Intel® Xeon® Processor X3430 Quad Core (4rdzenie).

• 4 rdzenie po 2,40 GHz w procesorze
  • Turbo 2,80 GHz
  • 8 MB cache SmartCache
  • Magistrala 2,5 GT/s
    RAM: 8 GB DDR3 ECC (4x2GB, 6slotów, max 32GB)
    HDD: 2x SAS 73GB (na system)
    DVD
    Zintegrowana dwu-portowa karta sieciowa
    2 x porty: 10/100/1000 Gigabit Ethernet
    PORTY:
    1 x VGA, COM, 6 x USB, 2 x LAN, 5 x PCIe G2
    WYMIARY:
    Wysokość: 44,0 cm
    Szerokość: 21,8 cm
    Głębokość: 52,1 cm
    Waga: ~30 kg**

Cena z przesyłką: 968zł (do małej negocjacji), wysyłka kurierska. Chętni pisać. Na prośbę kupującego mogę wystawić ogłoszenie na allegro lub e-bay. Sprzedaje za tyle samo co ja dałem, mogę pokazać fakturę zakupu.
Oryginalne zdj poniżej:

Witam,
Do servera bede mial tez na sprzedaz dyski 3TB WD oraz kieszen na dyski Fantec 4bay HDD USB.
Jeśli ktos zakupi ode mnie wszystko chetnie przygotuje mu server od zera z linuxem i plex-em oraz moimi dyskami z mediami (filmy i seriale) aby po uruchomieniu śmigało mu wszystko jak trzeba. Cena za wszystko do dogadania. Jeśli bedzie ktos zainteresowany piszcie.