Instalacja wtyczek

Witam. Posiadam LG z Smart TV oraz na nebooku zainstalowaną aplikację Plex Media Server. Pobrałem niedawno pewien plugin "nazwa.plexapp" i nie wiem jak go dodać do programu. Wiem, że istnieje katalog: "C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Plex Media Server\Plug-ins" jednak gdy skopiuj tam wtyczkę nic się nie dzieje. Pomocy :(

Preferences, Agents chyba tutaj powinien się pojawić?

Zobacz czy jest zaznaczony.

Witam. Posiadam LG z Smart TV oraz na nebooku zainstalowaną aplikację Plex Media Server. Pobrałem niedawno pewien plugin "nazwa.plexapp" i nie wiem jak go dodać do programu. Wiem, że istnieje katalog: "C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Plex Media Server\Plug-ins" jednak gdy skopiuj tam wtyczkę nic się nie dzieje. Pomocy sad.gif

Jeżeli wtyczka się nie ładuje, to możliwe że jest niekompatybilna. Po pierwsze sprawdź Settings -> Channels, zaznacz 'Disable capability checking'. Jeżeli to nie pomoże, sprawdź czy pojawił się log o nazwie wtyczki w 'C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Plex Media Server\Logs\' i podrzędnych katalogach. Sprawdź czy wystąpiły jakieś błędy, jak coś spostuj tutaj, może ktoś coś z tego zrozumie.