DS 214play a plex

Dzień dobry,

chciałbym się dowiedzieć ,jak instaluje się plex na Synology DS 214play.

Nie znam niestety angielskiego ,a w sekcji niemieckiej mnie olali.

Czy plex jest wtyczka do oprogramowania DSM 4.3 ,czy też jest to osobny OS ?

Mam VU+ Duo2 i Dreamboxa 800 , i widziałem kila video na YouTube jak to funkcjonuje i podobało mi się.

Wiem,że są pluginy do boxów z Enigma2.

Bardzo bym prosił o krótką informację.

Dziękuję z góry.

Czy może mi ktoś powiedzieć, jak zainstalować Plex na moim NAS, żeby nic nie zepsuć?

W swoim sprzęcie masz procesor Intela, więc interesuje Cię wtyczka http://downloads.plexapp.com/plex-media-server/0.9.8.18.290-11b7fdd/PlexMediaServer-0.9.8.18.290-11b7fdd-x86.spk

Plex instaluje się na produktach Synology jako moduł (package), więc nie powinieneś mieć z nim problemu. Wejdź w Package Center i wybierz plik spk który pobrałeś...

Potem w przeglądarkę wpisujesz {adres NAS}:32400/web/index.html#!/setup. Tam konfigurujesz go, ustalasz gdzie znajdują się media i takie tam. I to by było na tyle :P

Sprzęt masz dość mocny, ale nie jestem pewien jak będzie radził sobie z przekodowywaniem wideo, bo ma tylko 1GB ramu...

Udało mi się! Mam tylko mały problem : od czasu jak to zainstalowałem nie działa mi funkcja Standby.

DS leci cały czas, pomimo dobrych ustawień.

Ma ktoś jakieś lekarstwo na to?

Pozdrowienia

Gesendet von meinem LG-P990 mit Tapatalk

Miałem nadzieję, że jednak ktoś pomoże. Żadnych pomysłów?

od czasu jak to zainstalowałem nie działa mi funkcja Standby.
DS leci cały czas, pomimo dobrych ustawień.
Ma ktoś jakieś lekarstwo na to?

Nie sądzę żęby było na to jakieś lekarstwo, no chyba że będziesz wyłączał PLEX-a za każdym razem gdy chcesz przejść na Standby...

Podobno jest. W angielskiej części forum jest to opisane, co trzeba zrobić. Niestety nie rozumiem, a jak przetłumaczyłem przez Google, to jeszcze mniej rozumiałem

Podobno jest. W angielskiej części forum jest to opisane, co trzeba zrobić. Niestety nie rozumiem, a jak przetłumaczyłem przez Google, to jeszcze mniej rozumiałem

Podaj linka to przetłumaczę