Tytuły seriali nie aktualizują się po zmianie


#1

Witam,
Mam problem z tytułami jednego sezonu serialu. Mianowicie na szybko dodałem i zaktualizowałem bibliotekę w momencie kiedy pliki miały nazwy tylko typu S02E01, itd. Potem pliki zaktualizowałem za pomocą programu tinyMediaManager. Po aktualizacji biblioteki tytuły odcinków oraz opis serialu nie chce się zaktualizować. Robiłem już różne rzeczy. Przenosiłem pliki w inne miejsce, po czym dawałem refresh all, opróżnij kosz, wyczyść zbiory (jak długo ta operacja trwa?), i ponownie przenosiłem pliki w swoje miejsce po czym dawałem refresh all. Niestety opisy i tytuły nadal są takie jakie były na początku.

Co mogę jeszcze zrobić?

Pozdrawiam serdecznie :)


#2

@michalborowczyk
Moje wszystkie pliki seriali maja zapis SxxExx wiec to nie jest wina nazwy pliku. Nigdy nie używałem "tinyMediaManager" ale myślę że on też nie ma z tym nic wspólnego.
Jaki to serial, jak masz zapisany serial w folderze, czy ręcznie próbowałeś pobrać opisy? Jakiej biblioteki/agenta używasz w plexie do opisów i okładek? Szybkość pobierania metadanych zależy od ilości seriali w bibliotece i prędkości twojego łącza, od kilku sec do kilku minut.


#3

Do seriali używam XBMCnfoTVImporter, a do filmów XBMCnfoMoviesImporter. Używają one informacji z plików .nfo które otrzymuje właśnie po przepuszczeniu przez tinyMediaManager. Program działa również pod macOS także zachęcam do spróbowania.

Co do mojego problemu to pomogło zrobienie tego wszystkiego co robiłem ale od początku wraz z wyczyszczeniem zbiorów (opcja dostępna w trzech kropkach koło plusa od dodawania bibliotek w lewym menu) oraz restartem NASa, restartem PLEXa i ponownym wgraniu plików od serialu.

Pozdrawiam serdecznie :)